Menu

O projektu

realizace nove terasy
realizace nove terasy

Cíl projektu

Snažíme se ulehčit zákazníkovi cestu za jeho vysněnou terasou. ChciTerasu.cz sdružuje více než 100 prověřených dodavatelů z celé České republiky, takže vám šetří čas, který byste jinak strávili hledáním kontaktů. Zadejte jednu poptávku a získejte různé nabídky nových teras od profíků ve vašem okolí.

  • více než 100 kvalifikovaných dodavatelů

  • profesionálové z vašeho okolí

  • až desítky nabídek kvalitních teras

jak vybrat dodavatele terasy
jak vybrat dodavatele terasy

Jak ChciTerasu.cz funguje?

Stačí vyplnit své požadavky do krátkého formuláře. Ten bude sloužit jako podklad pro dodavatele, kteří vám na základě vyplněných údajů začnou zasílat cenové nabídky. Upozornění na každou novou nabídku vám bude zasláno na váš email. Vyberte si tu nabídku, která nejlépe vyhovuje vašim představám, a pošlete vybranému dodavateli své kontaktní údaje, aby se s vámi mohl spojit a domluvit veškeré detaily zakázky.

vyber dodavatele terasy
vyber dodavatele terasy

Už jste se rozhodli?

Vyplněním jednoduchého poptávkového formuláře dostanete několik kvalifikovaných nabídek realizace.

Partneři projektu

Spolupracujeme s více než 100 kvalifikovaných realizátorů teras a stále se rozšiřujeme. Provozovatelem webové stránky ChcitTerasu.cz je jeden z předních výrobců PVC okenních profilů a terasových systémů INOUTIC / Deceuninck, spol. s r.o. Vintrova 23 / 664 41 Popůvky / Česká republika / Tel: +420 547 427 777 / Fax: +420 547 427 779 / E-mail: info‌‌M‌‌inoutic.cz 

Souhlasím
###message